Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
I merr paratë borxh, garancinë dhe e mashtron
English

I merr paratë borxh, garancinë dhe e mashtron

Korçë, 9 nëntor 2011, NOA- Një 34 vjeçar është vënë në kërkimin e policisë së Korçës, pas kallëzimit të bërë nga një 37 vjeçar po nga Korça. Sipas paditësit i cili mban inicialet N.P thuhet se E.Salice i ka marrë në formën e huasë një shumë prej 330 000 lekësh, kundrejt lënies peng të mjetit kamion skania me targë KO 7506B me akt noterial, ku përpara 3 muajsh e ka mashtruar duke i marrë këtë mjet dhe shumën e mësipërme të lekëve nuk pranon t’ia kthejë por vazhdon e mashtron.

Nga ana e policisë së Korçës është bërë shpallja në kërkim e 34 vjeçarit Salice, nën akuzën e veprës penale të “Mashtrimit”.

a.y/NOA

KOMENTE