Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Inter, ja plani për merkaton e janarit 2012
English

Inter, ja plani për merkaton e janarit 2012

Milano, 9 nëntor 2011 NOA/ R.Bulku - Inter ka shumë nevojë për përforcime në ekipin e saj dhe për këtë arsye merkatoja e janarit2012 është e gatshme t'i forcojë zikaltërit me dy goditje, madje jo shumë të kushtueshme.

Bëhet fjalë për mbrojtësin Juan dhe mesfushorin Kucka.

Mbrojtësi i Internacional kushton 4 milionë euro dhe është në përfundim të aventurës së tij tek klubi brazilian.

Në krahun tjetër sllovaku, i cili aktualisht është dhe në pronësi të Interit, për të qenë pjesë e zikaltërve duhet që klubi i Morattit të ofrojë 5 milionë euro të tjera për ta marrë atë përfundimisht.

Drejtuesit e Interit kanë shprehur pëlqimin e tyre dhe në drejtim të Guarin të Porto, por vlera e këtij të fundit është disi e lartë ndaj nuk ka optimizëm për pazare blerjeje të mundshme.

r.b/NOA

KOMENTE