Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ndjeni parfumin e ri nga Madonna
English

Ndjeni parfumin e ri nga Madonna

SHBA, 8 Nëntor 2011 NOA/ Arlinda Koçi - Në prag të albumit të saj më të ri ylli i muzikës pop Madonna, ka menduar të hyjë edhe në botën e modës.

Ajo ka përgatitur një bashkëpunim gjigant ndërkombëtar me parfumerinë “Coty”, i cili do të sjellë në raftet e dyqaneve, vitin e ardhshëm një parfum të ideuar nga vetë Madonna.

Fansat e shumtë të këngëtares së famshme, duhen të ndihen me të vërtetë të ngazëllyer për nxjerrjen e parfumit të ri në treg, i cili do të ketë një aromë luleje dhe vanilje.

Parfumi “Truth or Dare” do të kushtojë 68 $ (42,50 £) për një shishe prej 75 ml, ka zbuluar prodhuesi, Coty Prestige, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

“Kisha dëshira të sillja në treg një shije personale timen, por që padyshim, njerëzit e tjerë mund të lidhen me të menjëherë. Diçka të ndershme, por edhe të guximshme, kjo është e vërteta e emrit të parfumit.”- tha Madonna.

Një album i ri këngëtares po pritet nga fansat, ndërkohë që këngëtarja është duke e zgjeruar edhe më tej aktivitetin e saj.

a.k/NOA

KOMENTE