Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nju Jork, një telefon sa një pallat
English

Nju Jork, një telefon sa një pallat

Nju Jork, 9 nëntor NOA - Është një model me të vërtetë i rrallë dhe gjigand ai që është ndërtuar në Nju Jork. Është një model i ri i Windows Phone më i gjashtë se gjashtë kate të një ndërtese që është ndërtuar në Nju Jork, në Herald Square, Manhattan. Gjithçka është kryer me qëllim të fushatës publicitare të këtij produkti. Në lidhje me këtë ngjarje është publikuar dhe një video në rrjet, në të cilën në mënyrë të përshpejtuar tregohet se si është kryer ndërtimi i këtij produkti gjigand. r.b/NOA

KOMENTE