Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kërkohej në Itali, kapet në Elbasan
English

Kërkohej në Itali, kapet në Elbasan

Elbasan, 10 nëntor 2011, NOA- Një 47 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit, si i shpallur në kërkim nga drejtësia italiane e cila e kishte dënuar me 10 vite burg.

Kastriot Hakani, u prangos sot nga seksioni i Luftës Kundër Narkotikevë në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit.

Lidhur me këtë arrestim burime zyrtare nga policia e këtij qyteti thanë për agjencinë e lajmeve Noa.al se Hakani është dënuar me 10 vjet burg në Itali për veprat penale “Trafik ndërkombëtar të lëndeve narkotike” si dhe “Organizatë kriminale”.

a.y/NOA

KOMENTE