English

Spanjë, vret vajzën 2-vjeçare: Më urdhëroi djalli

Girona, 12 nëntor NOA - Në qytetin spanjoll të Girona një vajzë 2-vjeçare është vrarë nga babai i saj, i cili më pas shpjegoi tek autoritetet se e bëri me urdhër të demonit nga i cili është poseduar. 34-vjeçari, me origjinë kolumbiane, i identifikuar si Marcelo R. O., i ka prerë kokën vazos së tij me shumë mundësi me një thikë. Një zëdhënës i policisë ka shpjeguar se motra e madhe ka asistuar në këtë vrasje, ndërsa e ëma nuk ishte në shtëpi. Babai është arrestuar menjëherë, pas këtij xhesti dhe ishte vetë ai që lajmëroi autoritetet për krimin që kreu. r.b/NOA

KOMENTE
  • guyguyg11:16 - 12 Nëntor 2011
    duhet ti prehet mishi ne copa
  • Danjela Bitri08:14 - 12 Nëntor 2011
    O ZOT NA RUAJ NGA KETA KRIMINEL.PER KETE KRIM DUHET DENUAR EDHE AI ME PRERJE KOKE