Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Themelohet sot Aleanca Rinore Kuq e Zi
English

Themelohet sot Aleanca Rinore Kuq e Zi

Tiranë, 12 nëntor 2011, NOA- Aleanca Kuq e Zi themelon ditën e sotme në orën 12.00 në ambientet e Akademisë se Arteve Aleancën Rinore Kuq e Zi.

Në këtë aktivitet do të prezantohen anëtarët e rinj të Aleancës Kuq e Zi si dhe me këtë rast do të përshëndes edhe drejtuesi i AK-së Kreshnik Spahiu.

Aleanca Kuq e Zi prej afro një viti ka filluar aktivitetin e saj në Shqipëri por edhe në gjithë diasporën ku jetojnë shqiptarë.

a.y/NOA

KOMENTE
  • Eli Don08:19 - 12 Nëntor 2011
    respekte per kreshnik spahiun dhe per aleancen kuq e zi
  • Doni Hodaj08:16 - 12 Nëntor 2011
    urime shqipes rinore kuq e zi...