Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotot hot të modeles, do dal nudo në spektakël
English

Fotot hot të modeles, do dal nudo në spektakël

Londër, 13 nëntor 2011, NOA - Modelja angleze Jessica Jane Clement ka shprehur dëshirën të marrë pjesë në spektaklin e njohur “Jam i famshëm… më nxirr nga këtu”. Realiti shou zhvillohet në xhungël dhe pjesë e tij janë disa personazhe të famshëm, të cilët detyrohen të përballojë vështirësitë e jetës në natyrën e egër.

Modelja ka prezantuar edhe setin e ri të fotove mjaft provokuese me rroba plazhi. Por ajo që i ka nxitur edhe më shumë meshkujt e këtij realit shou është fakti se modelja ka thënë se do shkrihet me natyrën, domethënë nuk do mbajë rroba në trup, të paktën për pjesën e sipërme të trupit, pasi bikini i duket i tepërt.

c ndarë me të jetesën e vështirë në xhungël.

a.k/NOA

KOMENTE
  • Isaj Deskaj19:27 - 13 Nëntor 2011
    ZOTI NA I KA LENE DISA VETI PER TU DALLUAR NGA KAFSHET, MIRPO, KESHTU E KA KUR NJRERIU SIKUR KJO ZONJA QE IA KA LAKMIN LOPES E CILA NUK I DUAKA AS BIKINIT E AS BREKET , E MJERA NUK E KA LEHT AS AJO TE JET NE KET GJENDJE TE MUNGIMIT NGA TE QINIT NJERI.