Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shakira shkëlqen në “Latin Grammy”
English

Shakira shkëlqen në “Latin Grammy”

Shakira shkëlqen në “Latin Grammy Los Angeles, SHBA, 13 nëntor, 2011, NOA - Këngëtaren Shakira ka fituar çmimin kryesor në “Latin Grammy”. Mes qindra këngëtarëve nga Amerika Latine, Shakria është kurorëzuar si mbretëreshë e mbrëmjes duke marrë çmimi “personazhi i vitit”. Por ajo ka arritur të fitojë edhe vlerësimin si zëri më i mirë femëror në muzikën latine. Këngëtarja Kolumbiane ka dhuruar spektral edhe në performancën e saj. Me një veshje transparence dhe me kërcimet e saj fantastike, Shakria ka ndezur mbrëmjen e Latin Grammy, e cila u zhvillua në Los Anxhelos.

Ajo këndoi këngën e saj “Loca”. Në spektakël merrnin pjesë Xhenifer Lopes, Pitbull, Demi Lovato, Don Omar dhe mjaft emra të tjerë të rrymës latine. Artistët janë nga shtete si Meksika, Brazili, Kuba, Venezuela, Uruguaj, Argjentina, Spanja, etj. a.k/NOA

KOMENTE
  • Heroina Halili19:16 - 13 Nëntor 2011
    <3