Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vota, Rusi: Video seksi e partisë së Putin
English

Vota, Rusi: Video seksi e partisë së Putin

Moskë, 13 nëntor 2011, NOA - Rusia e Bashkuar, partia e kryeministri Vladimir Putin, mbështetet në një video seksi për të fituar votat për rinovimin e planifikuar të Parlamentit më 4 dhjetor. Bëhet fjalë për një video ku një modele e bukur në një qendër votimi fton një djalë të ri për ta ndjekur.

Dhe më pas shfaqet diçitura “ Le ta bëjmë bashkë” dhe kamera fokuset tek këmbët e “çiftit”. Të dy më pas dalin dhe hedhin fletët në kutitë e votimit. Video ka nxitur shumë polemika si për përmbajtjen, ashtu edhe për faktin se vota duhet të mbahet sekret.

a.q/NOA

KOMENTE