Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Paris Saint Germain, Milito vjen në janar
English

Paris Saint Germain, Milito vjen në janar

Paris, 15 nëntor 2011 NOA/ R.Bulku - Leonardo ende nuk i ka humbur shpresat për të sjellë tek Paris Saint Germain lojtarin e mirënjohur Diego Milito dhe në lidhje me këtë marrëveshje ai është rikthyer bindshëm në tratativa.

Synimi është që argjentinasi të transferohet në Francë gjatë merkatos së janarit 2012 dhe për këtë qëllim drejtuesit e klubit janë të gatshëm të dalin me një shifër të kënaqshme në drejtim të ziklatërve.

Sipas të përditshmes italiane Corriere dello Sport, Moratti në këtë pikë do të hiqte dorë nga “Principe” dhe më pas do të investonte për të sjellë në Milano brazilianin Lucas, që nuk është një sulmues i mirëfilltë, por që pëlqehet shumë nga drejtuesit e Interit.

r.b/NOA

KOMENTE