Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Adele rikthehet në web pas operacionit
English

Adele rikthehet në web pas operacionit

SHBA, 16 nëntor 2011 NOA/ R.Bulku - Tashmë fansat janë qetësuar të gjithë. Adele është tepër e kënaqur pas operacionit në fyt për hemorragji në kordat vokale, të cilit iu nënshtrua në klinikën e SHBA.

Në blogun e saj, këngëtarja 23-vjeçare ka falënderuar të gjithë fansat e saj “për të gjithë mendimet pozitive dhe urimet që kishte marrë”.

“Jam duke u rikuperuar mirë – shkroi ajo – jam në rrugën e shërimit dhe shumë e gëzuar”. Më pas shtoi: “Operacioni ka përfunduar me sukses, duhet vetëm të pushoj deri sa mjekët të më japin lejen për të vazhduar”.

Këngëtarja ka falënderuar të gjithë fansat për pikët që i kanë dhënë duke bërë të mundur që të fitonte çmimin si Best pop video për këngën “Rolling in the deep”, për MTV Video Music Awards, që u zhvillua javën e kaluar në Mbretërinë e Bashkuar.

r.b/NOA

KOMENTE