English

Sarkozy: Carla trembet se nuk ka qumësht për vajzën

Paris, 15 nëntor 2011, NOA- Carla ka frikë se nuk ka mjaftueshëm qumësht për të ushqyer vajzën e vogël Giulia.

Këto fjalë i tha Presidenti i Francës Nikolas Sarkozy që pavarësisht krizës që ka përfshirë vendin, nuk ka rezistuar dhe ka organizuar një diskutim me një grup nënash lidhur me shqetësimin e së shoqes.

Me mision në Bordeaux, ku ka lajmëruar një plan anti-mashtrim, Sarkozy u tregua krenar për zgjedhjen e së shoqes për ti dhënë gji të voglës Giulia.

a.y/NOA

KOMENTE