Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
2 të vdekur në aksin rrugor Lezhë- Laç
English

2 të vdekur në aksin rrugor Lezhë- Laç

Lezhë, 17 nëntor 2011, NOA- Dy aksidente me pasojë vdekjen kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë- Laç.

Sipas të dhënave paraprake thuhet se aksidenti i parë ka për viktimë një fëmijë të moshës 13 vjeçare i cili është përplasur nga një automjet teksa kalonte rrugën.

Ndërkaq aksidenti tjetër ka për viktimë 40 vjeçarin Simon Nikolli, i cili ndërsa ka qenë duke drejtuar një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Lidhur me këto dy raste uniformat blu kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve që çuan në dy viktima.

a.y/NOA

KOMENTE