English

Bradley Cooper, mashkulli më seksi

SHBA, 18 nëntor 2011, NOA - Revista “People” shpalli listën e meshkujve më seksi të vitit. Në vendin e parë revista rendit aktorin Bradley Cooper, që vlerësohet për elegancë dhe mënyrën sesi menaxhon karrierën dhe dashurinë e tij.

Më pas vijnë emra të tjerë si Liam Hemsëorth, Idris Elba, Justin Theroux, Chris Evans, Jason Mamoa, Alex Baldwin dhe Dylan McDermott, Ryan Gosling. Por vlerësimi i këtij vitit ka pasur jo pak kritika. Jashtë listës kanë mbetur prej figurave të rëndësishme të hollivudit si si George Clooney, Brad Pitt, Hugh Jackman që më parë janë shpallur meshkujt e vitit.

Në krye të listës u shfaqën personazhe që më parë ishin shpërfillur nga klasifikimi për meshkujt “hot”.

a.k./NOA

KOMENTE