Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ç'farë ndodh kur dikush noton apo futet në një lume të mbushur plot me Piranja? (VIDEO)
English

Ç'farë ndodh kur dikush noton apo futet në një lume të mbushur plot me Piranja? (VIDEO)

Keni dëgjuar për peshkun Piranja?

Për të kuptuar dhe parë se ç'farë lloj peshku është shikoni 2 vidiot e më poshtme.

Vidioja e parë tregon se si brenda pak minutash e gjithë pula e therrur, e favorizuar nga dy studiues përfundon në stomakun e tyre dhe në vidion e 2-të do të shihni se si ato sekuestrojnë per pak minuta një zog të gjallë.

Kjo të krijon një ndjenjë të çuditshme por që na lajmëron për të patur një kujdes të madh kur shkojmë me pushime dhe në territore të panjohura.

Merrni informacion para se të futeni të laheni që pushimet mos të kthehen në nja makth të vërtetë ashtu siç po ndodh me pushuesit në Brazil.

Ç'farë ndodh kur dikush noton apo futet në një lumë të mbushur plot me Piranja?

(jepni komentin tuaj)

324

325
KOMENTE
 • Bosi 13:15 - 19 Nëntor 2011
  a eshte i shijshem ai lloj peshku ?
 • Denisa Hasimi13:04 - 19 Nëntor 2011
  Cfare gjallesa ka natyra...Uuuuaaaauuuuu....si neper filma....
 • Lirim Drugzani11:08 - 19 Nëntor 2011
  O my god
 • Xunkthi11:51 - 18 Nëntor 2011
  shyqyr qe nuk i kemi ne Shqiperi!! kane dale ca filma me piranhat, sidomos Mega Piranha (TV 2010) me i tmerrshmi!