Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fshehu drogën në këpucë, prangoset Kimet Paja
English

Fshehu drogën në këpucë, prangoset Kimet Paja

Sanremo, 17 nëntor 2011, NOA- Një 53 vjeçar shqiptar i ka kapërcyer fantazitë e zakonshme dhe nëse shumë të tjerë e kishin fshehur drogën në makinë në trup e rroba, Kimet Paja e ka shkelur atë me këmbë duke e fshehur në këpucë.

53 vjeçari Paja ishte emigrant prej disa vitesh në Itali, ndërsa ditën e sotme u prangos nga policia e Sanremos pasi iu gjet më shumë se 1 kilogramë kokainë në shuallin e këpucës ndërsa kishte hipur në një taksi për tu larguar nga qyteti.

Burri ishte vënë në vëmendjen e policisë disa ditë më parë, ndërsa vetëm sot u kap ku gjatë kontrollit nuk u gjet asgjë, ndërsa kur u hoqën këpucët e stërmëdha brenda tyre doli edhe lënda narkotike.

Nga kontrolli doli se Paja kishte mbështjellë si shuall për këpucët sasinë e drogës dhe brenda kishte vendosur rreth 1 kilogramë drogë e cila vinte nga Franca për tu tregtuar në rrethinat e Sanremos.

a.y/NOA

KOMENTE