Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Korçë, në pranga 3 vetë iu gjetën 10 kg kanabis
English

Korçë, në pranga 3 vetë iu gjetën 10 kg kanabis

Korçë, 17 nëntor 2011, NOA- Policia e Korçës ka vënë në pranga tre persona ndërsa ka sekuestruar 10 kilogramë lëndë narkotike kanabis sattiva.

Burime zyrtare nga policia e Korçës thanë për agjencinë Noa.al se, të arrestuarit janë, Jani Haska ish-punonjës policie, Rigels Shalsa dhe Nimando Kiço.

Mësohet se uniformat blu kishin grumbulluar informacion rreth këtyre personave dhe lëndës narkotike që ata zotëronin dhe në sajë të një pune intensive vunë në shënjestër dhe prangosën tre personat e mësipërm, ndërsa sasia e drogës u gjet në një makinë e paketuar.

a.y/NOA

KOMENTE