Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Liverpul shfaq interes për Coutinho
English

Liverpul shfaq interes për Coutinho

Londër, 18 Nëntor 2011 NOA/ R.Bulku - Skuadra angleze e Liverpulit është në kërkim të talenteve të rinj, kurse në krahun tjetër gjendet përballë një lojtari si Philippe Coutinho i cili është lodhur duke qëndruar në pankinë, për të mos thënë në tribunë.

“Reds-at” dhe braziliani në këtë mënyrë kanë diçka të përbashkët dhe sipas sitit anglez “Metro” klubi i Anfield Road është i gatshëm për të përgatitur një ofertë në drejtim të Interit për fantazistin zikaltër që është blerë nga Vasco de Gama.

Liverpuli është i gatshëm të ofrojë një shumë prej 7 milionë sterlinash ose afro 10 milione euro, për ta marrë atë në Angli, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

r.b/NOA

KOMENTE