English

Thikë pas shpine, e presin në shtëpi u përdhunon vajzën 4 vjeçare

Piemonte, 17 nëntor 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Një djalë 20 vjeçar është dënuar me 5 vjet burg, pas akuzave se ka përdhunuar një vogëlushe 4 vjeçare në familjen e së cilës ishte strehuar pas emigrimit në Itali.

I riu me origjinë shqiptare u dënua nga gjykata në Cuneo në Itali me 5 vite burg për dhunë seksuale ndaj së miturës. Ngjarja në fjalë ndodhi korrikun e kaluar, ku shqiptari përfitoi nga një moment i mungesës së prindërve të vogëlushes, një çift të afërm të tij, të cilët e kishin bujtur në shtëpinë e tyre dhe dhunoi të miturën. Por menjëherë sapo prindërit e vogëlushes, gjithashtu shqiptar u kthyen në shtëpi, ajo i tregoi gjithë çfarë kishte ndodhur të ëmës, e cila denoncoi menjëherë në polici traumën që kishte kaluar e bija dhe autorin e saj.

Por fill pas kësaj, i riu u prangos nga policia ndërsa ishte duke u larguar me tren nga Ceva zonë e Piemontes.

a.y/NOA

KOMENTE
 • Nirvana11:55 - 18 Nëntor 2011
  Tipa te tille jane mostra dhe e kane hak denimin me vdekje.
 • flori07:55 - 18 Nëntor 2011
  po njerez te tille sduhet te egzistojne qe mundohen ti bejn keq nje fytyre engjellore .
 • ujku21:54 - 17 Nëntor 2011
  ai tip njeriu don turtura per se gjalli veze te ziera nen sqetull dhe kunja dhembesh nen thonje tia hapesh mishin e trupit me thike dhe brenda ti futesh kripe te zeze e te trashe ,kte meriton ky maskara mashkullit....
 • peja21:27 - 17 Nëntor 2011
  Jo burg s mjafton,,por me vdekje e kisha denu.
 • Mari20:37 - 17 Nëntor 2011
  na felliqen me mire te ekzistonte denimi me vdekje.....
 • Cun Qefi20:33 - 17 Nëntor 2011
  vriteni fare
 • Suela Halili20:11 - 17 Nëntor 2011
  denim me vdekje ne karrike elektrike.