Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident në Kukës, 1 i vdekur, 3 të plagosur
English

Aksident në Kukës, 1 i vdekur, 3 të plagosur

Kukës, 20 nëntor 2011, NOA – Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e stome në Kukës. Një makinë është përplasur me një kamionçinë dhe për pasojë, ka mbetur i vdekur një person dhe janë plagosur 3 të tjerë.

Personi që ka vdekur është Naim Truma 55 vjeç. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Uzinës, në aksin Kukës Morinë.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin rajonal. Ndërkohq që policia po heton për shkaqet e aksidentit.

a.k.NOA

KOMENTE
  • Ndrit Citaku11:02 - 20 Nëntor 2011
    :(