Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Princi Harry me “Harley”
English

Princi Harry me “Harley”

SHBA, 20 nëntor 2011, NOA – Gjenerata e re e familjes mbretërore angleze duket se ka hequr dorë nga markat e automobilave serioze. Tashmë Princit Harry i pëlqen më tepër të udhëtojë me motor Harley Devitson, dike imituar shpirtrat e lirë dhe njerëzit që nuk e vrasin mendjen për paragjykimet.

Gjatë kohës që ndodhet në SHBA për të marrë pjesë në një trajnim ushtarak për luftë ajrore, princi Harry është fotografuar duke bërë xhiro me motorin e tij Harly nëpër rrugët e Los Angelosit.

Por pavarësisht pamjes, nuk kanë munguar dhe kritika e mediat konservatore, që e cilësojnë princin, si njeri me pamjen e një mashkulli “macho”.

a.k/NOA

KOMENTE