English

Blake Lively, një paraqitje seksi dhe transparente

SHBA, 23 nëntor NOA - Për të festuar 100 puntatat e Gossip Girl, Blake Lively, ikonë e stilit, ka zgjedhur një veshje perfekte në rast se ka dashur të nxjerrë në pah format e fizikut të saj të mrekullueshëm. Një loje mes hapësirës dhe transparencës, me një dekolte perfekte me linjat trupore dhe flokë biond për aktoren bukuroshe. Blake, që nuk ishte e shoqëruar nga i fejuari i saj i ri Ryan Reynolds, duhet theksuar, se është kujdesur për të gjitha detajet. Padyshim që ishte një mbretëreshë e vërtetë e kësaj mbrëmje duke tërhequr vështrimet e të gjithë të pranishmëve falë stilit të saj. Në krahun tjetër duhet thënë se Lively gjithmonë ka pasur një stil trendy në veshjet e saj dhe për këtë veçanti të sajën janë të shumtë admiruesit që kërkojnë ta marrin për spote të shumta atë. r.b/NOA

KOMENTE