Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kriza, Obama: SHBA do bëjë pjesën e saj
English

Kriza, Obama: SHBA do bëjë pjesën e saj

Uashington, 28 nëntor 2011, NOA- Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të gatshme për të bërë rolin për të zgjidhur krizën në zonën e euros.

“Është shumë e rëndësishme për të zgjidhur krizën në zonën e euros”, u shpreh Oabama në përfundim të takimit me Presidentin e Komisionit Europian Jose Manuel Barroso dhe Presidentin e Këshillit të Europës Herman van Rompuy.

a.y/NOA

KOMENTE