English

Lady Gaga pozon e zhveshur

Nju Jork, 1 dhjetor NOA - Ishte mënyra më e mirë për të inauguruar 2012... Lady Gaga ka pozuar e zhveshur për mikun e saj Tony Bennett me të cilin ka bërë dhe duetin “Lady is a tramp”. Gaga duhet thënë se u ka bërë një dhuratë të përkryer fansave të saj duke pozuar për Vanity Fair në SHBA (do të jetë kopertina e parë e 2012) dhe në revistë ajo ka rrëfyer se është sërish beqare. Ka përfunduar lidhja me aktorin e telefilmit kult “Vampire Diaries”, Taylor Kinney. “Nuk e di pse, në fund të çdo historie të gjithë ish-partnerët më urrejnë”, - deklaroi ajo. “Çdo herë që përfundon një histori – tregon këngëtarja – më pohojnë se jam një skllave e suksesit dhe për këtë arsye do të qëndroj e vetme gjithmonë”. r.b/NOA

KOMENTE
 • Donnche Kokollari18:58 - 02 Dhjetor 2011
  ncncnc
 • Admirimi12:32 - 01 Dhjetor 2011
  Kur ka opzuar e veshur ndonjehere kjo
 • gaforrja10:38 - 01 Dhjetor 2011
  mir mo e ka bo biles pak
 • mario mariglen09:37 - 01 Dhjetor 2011
  hahahaha po kriza globale i cakordon vipat more ..nuk ke se cfare i ben esht kriza ne kete mes ..
 • Arif Cezmallari09:32 - 01 Dhjetor 2011
  ne kohe krize ndodh gjithcka
 • Bekim Peca09:24 - 01 Dhjetor 2011
  po nrml o burr ska mnyre tjeter per ta
 • Al Fredi00:14 - 01 Dhjetor 2011
  po ska met femer qe eshte e famshme pa pozu nudo se nryshe nuk marrin sukses.....