Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vajza.... Ashton Cutcher është tërësisht singëll
English

Vajza.... Ashton Cutcher është tërësisht singëll

E dielë, 4 dhjetor 2011, NOA – Pasi i rezistoi gjatë problemeve, aktori Ashton Kutcher ka vendosur të heqë unazën e martesës e në këtë mënyrë ka bindur veten dhe të tjerët se martesa 6 vjeçare mes tij dhe 42 vjeçares, Demi Moore ka marrë fund.

33 vjeçari është fotografuar ndërsa shëtiste i vetëm në momente reflektime në një zonë piktoreske në Los Angelos.

Krejt i vetëm, pasi ka zbritur nga makina e tij Lexus, Kutcher, i veshur me kostum gri dhe me një kapele bejsbolli ka soditur pamjen për pak kohë e më pas, sërish vetëm dhe me gishtin e martesës të lirë, i ka hipur sërish makinës dhe është larguar.

a.q/NOA

KOMENTE