English

Casper, ngado në ndjekje të Jennifer Lopez

Kili, 7 Dhjetor 2011 NOA/ Rid Bulku - Nuk e braktis as edhe një moment. Tashmë që ka fituar zemrën e Jennifer Lopez, balerini ka vendosur të kthehet në truprojën personale të këngëtares.

Për të provuar dhe për të demonstruar se bukuroshja J.Lo tashmë është në lidhje më të, edhe pse jo zyrtarisht, i riu Caspar e ndjek atë ngado që shkon, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Aktualisht ai ka qenë në shoqërinë e saj dhe në Kili, ku aktualisht Jennifer është në kërkim të talenteve të rinj për reality show që do të zhvillojë.

Çifti tashmë mund të themi se “ka dalë zbuluar” para të gjithëve.

r.b/NOA

KOMENTE