Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Caro Emerald, 1 milion kopje në Evropë (VIDEO)
English

Caro Emerald, 1 milion kopje në Evropë (VIDEO)

Londër, 8 Dhjetor 2011 NOA/Rid Bulku - “Deteled Scenes From The Cutting Room Floor”, është albumi i debutimit i yllit të muzikës pop, me origjinë nga Holanda Caro Emerald, që duhet theksuar se ka kaluar 1 milionë kopje të shitura në Evropë.

Qëllimi është ai që të arrijë mirënjohjen më të lartë dhe të rëndësishme për diskografinë, Platinum Award i IFPI (Federata Ndërkombëtare e Industrisë së Fonografisë).

Disku sapo ka arritur destinacionin e diskut Platin në Britaninë e Madhe, ku për vitin 2011 është disku i tretë i pavarur më i shitur pas “21” dhe “19” të Adele, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

r.b/NOA

NOA ju sugjeron:

Studimi: Femrat Vdesin Për Meshkujt Me Faqe Të Kuqe, U Duken Më Seksi

Studimi: Një në 5 veta, pranon se ka bërë seks në zyrë

Kjo është shpella më e frikshme në botë, ka formën dhe pamjen e një kafke

E pabesueshme, a është kjo një anije alienësh që fshihet pas Mërkurit?‏

Facebook i nxjerr sekretet edhe vetë pronarit të tij Zukenberg (FOTOT)

Zbulohet pas 492 vjetësh kodi i Mona Lizës, e gjen një artist amator (FOTOT&VIDEO)

Busti i Skënderbeut së shpejti në Hungari

Indi, vret tigrin për të kuruar impotencën

Mbreti i detit, jahti-limuzinë (FOTOT)

Galaktikat e vogla përfshihen nga materia e errët

Kush banon në zonat e pasura të BE, jeton më gjatë

Skandal në Holandë, emigrantët flaken nga vendi nëse humbin një lojë televizive

Shtatë mos..., pasi keni ngrënë bukë

Çfarë ndodh me trupin dhe shëndetin tonë, kur pijmë Coca Cola

Me Google Flights, më në fund mund të fluturosh

Gjermania braktis Euron? Pohimi nga banka: Jemi duke stampuar Marka

Ashton Kutcher harron Demi Moore dhe flirton me Lea Michele

Planeti i ngjashëm me Tokën quhet Kepler

Jesus telefonon 150 herë policinë, hakmarrje për fqinjët

100-vjetori i Titanikut, zhytje turistike 45.000 € në thellësitë e tragjedisë

337
KOMENTE