Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
“Mbreti i Detit”: prezantohet jahti-limuzinë prej 32 milionë eurosh
English

“Mbreti i Detit”: prezantohet jahti-limuzinë prej 32 milionë eurosh

SHBA, 8 Dhjetor 2011 NOA/Rid Bulku - Lajme të mrekullueshme për të gjithë personat që janë të pasionuar me luksin ekstrem. Shumë shpejt në treg, mund të jetë i pranishëm një jaht-limuzinë, i cili do të ketë vlerën e 32 milionë eurove.

Në këtë jaht super luksoz është prezantuar një platformë, e cila do të shërbejë për të ulur helikopterët, një pishinë, një vaskë Jacuzzi dhe shumë detaje të tjera super luksoze.

Në garazhin e “Mbretit të Detit” është parkuar dhe një limuzinë e vërtetë dhe kjo në mënyrë që të mos ndryshohen standardet dhe në rast se ndodheni në tokë, raporton agjencia e lajmeve NOA.al. r.b/NOA

NOA ju sugjeron:

Studimi: Femrat Vdesin Për Meshkujt Me Faqe Të Kuqe, U Duken Më Seksi

Studimi: Një në 5 veta, pranon se ka bërë seks në zyrë

Kjo është shpella më e frikshme në botë, ka formën dhe pamjen e një kafke

E pabesueshme, a është kjo një anije alienësh që fshihet pas Mërkurit?‏

Facebook i nxjerr sekretet edhe vetë pronarit të tij Zukenberg (FOTOT)

Zbulohet pas 492 vjetësh kodi i Mona Lizës, e gjen një artist amator (FOTOT&VIDEO)

Busti i Skënderbeut së shpejti në Hungari

Indi, vret tigrin për të kuruar impotencën

Mbreti i detit, jahti-limuzinë (FOTOT)

Galaktikat e vogla përfshihen nga materia e errët

Kush banon në zonat e pasura të BE, jeton më gjatë

Skandal në Holandë, emigrantët flaken nga vendi nëse humbin një lojë televizive

Shtatë mos..., pasi keni ngrënë bukë

Çfarë ndodh me trupin dhe shëndetin tonë, kur pijmë Coca Cola

Me Google Flights, më në fund mund të fluturosh

Gjermania braktis Euron? Pohimi nga banka: Jemi duke stampuar Marka

Ashton Kutcher harron Demi Moore dhe flirton me Lea Michele

Planeti i ngjashëm me Tokën quhet Kepler

Jesus telefonon 150 herë policinë, hakmarrje për fqinjët

100-vjetori i Titanikut, zhytje turistike 45.000 € në thellësitë e tragjedisë

KOMENTE