Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Një foto e re e Sony Ericsson Xperia Arc HD
English

Një foto e re e Sony Ericsson Xperia Arc HD

SHBA, 8 Dhjetor 2011 NOA/Rid Bulku - Sony Ericsson Xperia Arc HD, me shumë mundësi do të jetë emri që me shumë mundësi do të zëvendësojë atë emërtim të koduar që njihet si Nozomi, për smartphon-in që shihet në figurë.

Do të jetë evolucioni i celularit Sony Ericsson Xperia Arc që do të rrisë në mënyrë të ndjeshme performancën dh kualitetin e përbërësve teknikë të brendshëm.

Krahas fotografisë faktikisht janë shpërndarë dhe informacione mbi përbërjen e brendshme dhe funksionet teknike.

Sony Ericsson Xperia Arc HD do të jetë lloji i tretë Arc pas modelit të parë të quajtur Sony Ericsson Xperia Arc dhe evoluimit të tij Sony Ericsson Xperia Arc S, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Ekrani i Sony Ericsson Xperia Arc HD me shumë mundësi do të jetë mes 4 dhe 4.3 polësh dhe do të ketë një rezolucion 1280×720 pixel.

Procesori do të jetë Qualcomm dual core prej 1,5 Ghz me një RAM 1 GB, GPS me busull dixhitale, Bluetooth, Wi-Fi dhe kamera 12 megapixel me video-regjistrim Full HD.

r.b/NOA

NOA ju sugjeron:

Studimi: Femrat Vdesin Për Meshkujt Me Faqe Të Kuqe, U Duken Më Seksi

Studimi: Një në 5 veta, pranon se ka bërë seks në zyrë

Kjo është shpella më e frikshme në botë, ka formën dhe pamjen e një kafke

E pabesueshme, a është kjo një anije alienësh që fshihet pas Mërkurit?‏

Facebook i nxjerr sekretet edhe vetë pronarit të tij Zukenberg (FOTOT)

Zbulohet pas 492 vjetësh kodi i Mona Lizës, e gjen një artist amator (FOTOT&VIDEO)

Busti i Skënderbeut së shpejti në Hungari

Indi, vret tigrin për të kuruar impotencën

Mbreti i detit, jahti-limuzinë (FOTOT)

Galaktikat e vogla përfshihen nga materia e errët

Kush banon në zonat e pasura të BE, jeton më gjatë

Skandal në Holandë, emigrantët flaken nga vendi nëse humbin një lojë televizive

Shtatë mos..., pasi keni ngrënë bukë

Çfarë ndodh me trupin dhe shëndetin tonë, kur pijmë Coca Cola

Me Google Flights, më në fund mund të fluturosh

Gjermania braktis Euron? Pohimi nga banka: Jemi duke stampuar Marka

Ashton Kutcher harron Demi Moore dhe flirton me Lea Michele

Planeti i ngjashëm me Tokën quhet Kepler

Jesus telefonon 150 herë policinë, hakmarrje për fqinjët

100-vjetori i Titanikut, zhytje turistike 45.000 € në thellësitë e tragjedisë

KOMENTE