Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pogradeci e komunat përreth nesër pa drita
English

Pogradeci e komunat përreth nesër pa drita

Pogradec, 8 dhjetor 2011, NOA- Qyteti i Pogradecit ditën e nesërme në sajë të disa punimeve që do të bëhen në nënstacionin Guri i Kuq do të vuajë nga mungesa e energjisë elektrike.

Siç njofton Operatori i Sistemit të Transmetimit, ndërprerja e energjisë elektrike do të variojë nga ora 13:00 deri në orën 17:00.

Zonat që do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike do të jenë Bashkia Pogradec, pjesërisht, Komuna Udenisht, Komuna Trebinjë, Komuna Velçan si dhe Komuna Proptisht, raporton NOA.al.

a.y/NOA

KOMENTE