Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tevez tek Milan? Rruga është ende e gjatë
English

Tevez tek Milan? Rruga është ende e gjatë

Milano, 8 Dhjetor 2011 NOA/Rid Bulku - Për mbylljen e tratativës që do të sjellë në Milano Carlos Tevez, tek ekipi i kuqezinjve, “rruga është ende shumë e gjatë”.

Këto kanë qenë fjalë të theksuara nga agjenti i FIFA Giuseppe Riso, bashkëpunëtor i agjentit të sulmuesit argjentinas Kia Joorabchian, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Pas deklaratave të drejtorit të përgjithshëm të Milanit Galliani, i cili ka konfirmuar marrëveshjen me lojtarin, tashmë mungon pjesa e fundit: akordi me Mancinin dhe me sheikun Mansour, në lidhje me propozimin për një huazim me të drejtë blerjeje të lojtarit, i cili mund të fiksohet në shifrën e 23 milionë eurove.

r.b/NOA

NOA ju sugjeron:

Studimi: Femrat Vdesin Për Meshkujt Me Faqe Të Kuqe, U Duken Më Seksi

Studimi: Një në 5 veta, pranon se ka bërë seks në zyrë

Kjo është shpella më e frikshme në botë, ka formën dhe pamjen e një kafke

E pabesueshme, a është kjo një anije alienësh që fshihet pas Mërkurit?‏

Facebook i nxjerr sekretet edhe vetë pronarit të tij Zukenberg (FOTOT)

Zbulohet pas 492 vjetësh kodi i Mona Lizës, e gjen një artist amator (FOTOT&VIDEO)

Busti i Skënderbeut së shpejti në Hungari

Indi, vret tigrin për të kuruar impotencën

Mbreti i detit, jahti-limuzinë (FOTOT)

Galaktikat e vogla përfshihen nga materia e errët

Kush banon në zonat e pasura të BE, jeton më gjatë

Skandal në Holandë, emigrantët flaken nga vendi nëse humbin një lojë televizive

Shtatë mos..., pasi keni ngrënë bukë

Çfarë ndodh me trupin dhe shëndetin tonë, kur pijmë Coca Cola

Me Google Flights, më në fund mund të fluturosh

Gjermania braktis Euron? Pohimi nga banka: Jemi duke stampuar Marka

Ashton Kutcher harron Demi Moore dhe flirton me Lea Michele

Planeti i ngjashëm me Tokën quhet Kepler

Jesus telefonon 150 herë policinë, hakmarrje për fqinjët

100-vjetori i Titanikut, zhytje turistike 45.000 € në thellësitë e tragjedisë

KOMENTE