English

Zbulohet looku i ri i Shakirës

Barranquilla, 8 dhjetor 2011, NOA- “Prej 5 orësh kam një prerje të re flokësh”. Kështu shprehet në faqen e saj në Tweeter këngëtarja Shakira, ku tregon pamjen e saj të re.

Siç informon agjencia e lajmeve NOA.al, Shakira shfaqet me flokë bionde më të çelura, të drejtuar dhe të shkurtër mbi supe.

Këngëtarja e famshme kolumbiane shfaqet para fansave duke buzëqeshur dhe e kënaqur nga ndryshimi.

a.y/NOA

KOMENTE
  • Ferid Brahimataj15:01 - 09 Dhjetor 2011
    ajo nuk eshte me origjin turke,, por me origjine LIBANE. dhe ka jetuar ne kolombi, tashi jeton ku te doje ajo.
  • Anizel15:36 - 08 Dhjetor 2011
    Këngëtarja e famshme kolumbiane ...ha ha ajo eshte me origjine te pastër TURKE....kërkoni për të mësuar sa më shumë