Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Zbulohet looku i ri i Shakirës
English

Zbulohet looku i ri i Shakirës

Barranquilla, 8 dhjetor 2011, NOA- “Prej 5 orësh kam një prerje të re flokësh”. Kështu shprehet në faqen e saj në Tweeter këngëtarja Shakira, ku tregon pamjen e saj të re.

Siç informon agjencia e lajmeve NOA.al, Shakira shfaqet me flokë bionde më të çelura, të drejtuar dhe të shkurtër mbi supe.

Këngëtarja e famshme kolumbiane shfaqet para fansave duke buzëqeshur dhe e kënaqur nga ndryshimi.

a.y/NOA

KOMENTE
  • Ferid Brahimataj15:01 - 09 Dhjetor 2011
    ajo nuk eshte me origjin turke,, por me origjine LIBANE. dhe ka jetuar ne kolombi, tashi jeton ku te doje ajo.
  • Anizel15:36 - 08 Dhjetor 2011
    Këngëtarja e famshme kolumbiane ...ha ha ajo eshte me origjine te pastër TURKE....kërkoni për të mësuar sa më shumë