Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Durrës, varet babai i dy fëmijëve
English

Durrës, varet babai i dy fëmijëve

Durrës, 11 dhjetor 2011, NOA- Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit mëngjesin e sotëm, ku babai i dy fëmijëve i ka dhënë fund jetës.

Siç informon agjencia e lajmeve NOA.al, 45 vjeçari me iniciale A.H, i ka dhënë fund jetës duke u varur, duke marrë me vete edhe arsyet e kësaj ngjarje.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se viktima nuk kishte probleme ekonomike dhe as nuk kishte shfaqur shenja mërzie, çka e bën të pakuptueshëm vetëflijimin e tij.

a.y/NOA

KOMENTE