Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kim Kardashian tregon linjat pas martesës, foto provokuese
English

Kim Kardashian tregon linjat pas martesës, foto provokuese

SHBA, 11 dhjetor 2011, NOA – Modelja Kim Kardashian ka vendosur të mos ketë më tabu në jetën e saj pas divorcit me basketbollistin Kris Humpshire, pas vetëm, 72 ditësh martesë. Në setin e ri të fotot që ka publikuar në media, vajza e njohur në botën e spektaklit, duket më provokuese se kurrë.

Në prezantimin e linjës së re të veshjeve intime, modelja ka treguar thuajse gjithçka. Ndërsa nuk mungojnë dhe fotot e fundshpinës së saj, që siç shkruajnë mediat amerikane, e kanë bërë të Karadashian të njohur në gjithë botën.

31-vjeçarja me orgjinë armene është bërë e njohur se bashku me anëtarët e tjerë të familjes me anë të një reality-show, ku gjithë familje rrëfen jetën e përditshme.

Më pas ajo ka nisur dhe suksesin në biznes ku është prezantuar me një linjë çantash për femra dhe së fundi me veshjet intime seksi. Për linjën e veshjeve intime, Kardashian duket se nuk ka pasur nevojë për modele, duke i prezantuar vet ato.

a.k/NOA

KOMENTE
 • Xhulian Xhulian10:07 - 13 Dhjetor 2011
  Shum shum e bukur sinqerish te kisha qen aty do me ikte petlla
 • Sab10:40 - 12 Dhjetor 2011
  per mrekulli
 • LIRIAN Gjokaj02:20 - 12 Dhjetor 2011
  asnji here nuk do kishe degjuar joooooooooooooo nga une...foto..1
 • LIRIAN Gjokaj02:10 - 12 Dhjetor 2011
  shum fantastike nuk e di se nese une dote isha ai fotgrafi i juaj se si dote kisha perfunduar keto fotoooooooooo.....pssssssssssssssssssss
 • edi20:58 - 11 Dhjetor 2011
  kush ka qen ai foto graf qe te ka rezistu ty