Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Spektakli i vajzave të futbollit amerikan, foto seksi
English

Spektakli i vajzave të futbollit amerikan, foto seksi

SHBA, 11 dhjetor 2011, NOA - Një skuadër e futbollit amerikan për femra në Kanada ka vendosur të hidhet në sulm të rëndë mediatik për t’i bërë reklamë vajzave të veta. Pas fotove me rroba intime, vajza e skuadrës “Triumi i Torontos” kanë pozuar nudo për një fushatë në mbrojtje të kafshëve. Në fotot e publikuara nga revistat në SHBA dhe Kanada vajzat kanë dalë vetëm me disa elementë që kujtojnë futbollin dhe asgjë tjetër turp.

Vajza kanë marrë pjesë dhe në një protestë kundër dhunimit të kafshëve dhe kanë kërkuar mbështetjen e të gjitha grave të tjera.

Të njohura për pozat me veshjet intime të firmave më të njohura të modë, për shumë prej simpatizantëve të këtij lloj futbolli, ketë herë vajza e kanë kaluar çdo limit.

Në videon reklamuese. Një prej vajzave thotë; “Ku ju vishni një xhaketë lëkure, mendoni një herë se çfarë ndodhi me këtë kafshë para se lëkura e saj të bëhej rroba juaj e shtrenjtë”.

a.k/NOA

KOMENTE