Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pasqyra e shtypit, 12 dhjetor 2011
English

Pasqyra e shtypit, 12 dhjetor 2011

Tiranë 12 dhjetor 2011, NOA - Në këtë hapësirë gjendet një pasqyrë e titujve të gazetave në Tiranë, për ditën e hënë, 12 dhjetor 2011.

Gazeta e përditshme “Shekulli” ka si argument kryesor në numrin e sotëm; “Xhufi: Kombësia, censusi të shpallet antikushtetues”, i cili pasqyron një intervistë të historianit të njohur.

Disa tituj të tjerë janë; “Nano: Do kandidoj për president konsensual”

“Italiani akuzohet se ka pastruar 500 mijë euro, gjykata i kthen paratë”

“Britania: Kumbaro na ka kushtuar 100 mijë paund”

“Anxhela Martini debuton me Kardashian”

Gazeta “Panorama” ka si argument në titullin kryesor; “Nano shpallet kandidat për postin e Presidentit”, i cili pasqyron deklaratën e bërë dje nga ish-kreu i PS-së.

Disa tituj të tjerë janë; “Betimi i Leka Zogut II, nipi i Ahmet Zogut: Si e shmangëm incidentin në Kuvend”.

“Vetëvaret biznesmeni, dyshime për bastet”.

Gazeta “Shqiptare” ka si argument në numrin e sotëm; “Kufinjtë me Greqinë, Berisha-Samaras zhbllokojnë paktin”.

Disa tituj të tjerë janë; “Janullatos shkruan kujtimet; Si e ngrita kishën ortodokse në Shqipëri”.

“Fatos Nano: Do të garoj si President në zgjedhjet e 2012”

“Shkolla e policisë, 59 fituesit”.

Gazeta “Mapo” ka si argument kryesor; “Vjedhja 4 milionë euro me faturat e

energjisë, 20 faturistë e zyrtarë nën hetim”.

Disa tituj të tjerë janë; “Fatos Nano: Dua të bëhem President, po gjej partnerë te PD e PS”

“Rama: Saliu bën sikur s'e ka lexuar "Kurbanin", Meta nuk lexon”

“Meksi: ju rrëfej "Kujtimet e Dhjetorit" në librin tim të ri”

“Buchar: Rënia e komunizmit në '90, e organizuar nga KGB”.

Të nderuar lexues. Ky është një shërbim që ofrohet me parapagim nga agjencia e Lajmeve NOA, në shqip, anglisht, italisht e greqisht. Mundësia e parapagimit aktualisht ofrohet përmes abonimit. Për t’u abonuar në këtë shërbim dhe për t’u pajisur me një emër përdoruesi dhe kodin, dërgoni një kërkesë në adresën; info@noa.al.

a.k/NOA

KOMENTE