English

Djeg shtëpinë pas sherrit me gruan

Cërrik, 14 dhjetor, 2011, NOA – Një banesë ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në qytetin e Cërrikut. Korrespodenti i Agjencisë NOA njofton se zjarri është vendosur nga një prej familjarëve që banonin në ndërtesë. Kastriot Ymeri 41-vjeç ka djegur shtëpinë e tij, pas sherrit që ka pasur me familjarët.

Mësohet se Ymeri ka pasur një zënkë me bashkëshorten e tij dhe në gjaknxehtësi e sipër ka vendosur të shkatërrojë banesën.

Policia ka shoqëruar në polici Ymerin si dhe po zbardh të plotë rrethanat e ngjarjes.

a.k/NOA

KOMENTE
  • lali11:02 - 14 Dhjetor 2011
    po ti o trap kishe djeg gruan para jo shpin!!
  • niki11:00 - 14 Dhjetor 2011
    nese ai ka vene zjarrin le te denohet, por une dua te di, a ka te lenduar ne kete ndodhi?