Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kaka largohet nga Real Madrid, futet në dëshirat e Tottenham
English

Kaka largohet nga Real Madrid, futet në dëshirat e Tottenham

Madrid, 14 Dhjetor 2011, NOA/ Rid Bulku - Tashmë mund të themi me bindje se në listën e futbollistëve që do të largohen nga Real Madrid nuk është vetëm Ozil, por dhe braziliani Ricardo Kakà.

Sipas Daily Express, ish-fantazisti i Milanit është objektivi dhe dëshira kryesore e teknikut të Totteham Redknapp.

Ai është i gatshëm të sakrifikojë dhe Gareth Bale vetëm për të pasur Kaka në skuadër, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Pikërisht në lidhje me këtë fakt, duke parë që drejtuesit e Realit të Madridit kanë shfaqur një interes të fortë për Bale mund të themi se tratativa për të çuar Kaka në Angli nuk do të ishte e pamundur, madje rriten shumë mundësitë që një transferim i tillë të realizohet.

r.b/NOA

KOMENTE