Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Katherine Heigl rrëfehet: Unë, mes martesave dhe tradhtisë
English

Katherine Heigl rrëfehet: Unë, mes martesave dhe tradhtisë

SHBA, 15 Dhjetor 2011, NOA/ Rid Bulku - Ylli i telefilmit “Grey’s Anatomy” (me prezantime në Kinema si “Knocked Up” dhe “27 Dresses”) Katherine Heigl është rrëfyer për jetën e saj mes tradhtive, martesave dhe fëmijërisë në Korenë e Jugut duke u shprehur e vendosur se ajo që kurrë nuk do të falte, si ndonjë tjetër e bën, do të ishte tradhtia.

“Mbase nuk do të jem asnjëherë si Jennifer Aniston apo Jessica Alba, sepe mua më pëlqen shumë të ha”, - rrëfen ajo për revistën Cosmopolitan.

E martuar me muzikantin Josh Kelley ajo flet dhe në lidhje me tradhtitë: “Nuk do ta falja kurrë”.

“Këtë temë e kam diskutuar faktikisht dhe kohët e fundit me Josh dhe jam shprehur qartë se tradhtia është e kundërta e suksesit në një lidhje. Për mua nuk ekziston mundësia e dytë në rast se ndodh diçka e tillë. Megjithatë kam parë shumë të tjerë që kanë arritur ta falin apo edhe ta superojnë si problem dhe gjithçka shkon mirë mes tyre. Mua diçka e tillë do të më shkatërronte dhe nuk do ta përballoja dot”, - ka theksuar aktorja.

Megjithatë Katherine është shprehur se aktualisht është shumë e lumtur me martesën me Josh dhe se po përjeton momente të lumtura në jetën e saj, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

r.b/NOA

KOMENTE