Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Prezantohet Kalendari Miss Shqipëria 2012 (FOTOT)
English

Prezantohet Kalendari Miss Shqipëria 2012 (FOTOT)

Tiranë, 15 Dhjetor 2011 NOA – Regjisori Petri Bozo dhe fotografi Petrit Pema, ka bërë prezantimin zyrtar të Kalendarit Miss Shqipëria 2012.

Në 12 fletët e albumit të këtij kalendari të përvitshëm, janë prezantuar vajzat që kanë konkurruar tek spektkali kombëtar i bukurisë shqiptare, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Pjesa më e madhe e fotove janë bërë në rrugën piktoreske që lidh Tiranën me Elbasanin.

Në këto foto ju shihni Petri Bozon gjatë prezantimit të kalendarit të ri si dhe disa pamje pas kuintave përgjatë fotografimit të bukurosheve për kalendarin e vitit 2012.

r.b/NOA

KOMENTE
  • Ditmir Mulaj02:42 - 15 Dhjetor 2011
    bravo per fotot te bukra edhe vajzat