Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Torres do të largohet nga Chelsea, duhen 20 milionë euro
English

Torres do të largohet nga Chelsea, duhen 20 milionë euro

Londër, 15 Dhjetor 2011, NOA/ Rid Bulku - Chelsea është duke marrë në konsideratë ofertat për Fernando Torres.

Sulmuesi spanjoll, i cili është blerë nga “Blutë e Londrës” gjatë merkatos së janarit të vitit 2011, u ka kushtuar rreth 58 milionë euro, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Aktualisht ai nuk konsiderohet si një lojtar i palëvizshëm nga skuadra dhe pikërisht në lidhje me këtë fakt shtypi britanik ka pohuar se Chelsea kërkon një shifër prej vetëm 20 milionë eurosh dhe lojtari do të jetë i lirë të shkojë në klubin që ofron një sasi të tillë parash.

r.b/NOA

KOMENTE