English

Kapen babagjyshat, hajdutë profesionistë

Romë, 17 dhjetor 2011, NOA- Kishin nevojë për para për të blerë dhurata për Krishtlindje dhe kështu vendosën që të vënë në shënjestër disa supermarekete në Romë.

Siç informon agjencia e lajmeve NOA.al, aventura e dy babagjyshave të rremë u përmbyll sot kur u arrestuan nga policia.

Dy burrat, 33 dhe 41 vjeç ishin ekspertë për vjedhje flesh të cilat zgjasnin më pak se një minutë, falë maskimit si babagjysh.

Ata kishin kryer 6 grabitje vetëm muajin e fundit, duke u kthyer kështu në tmerrin e tregtarëve të zonës.

a.y/NOA

KOMENTE
  • Xheni Serica14:22 - 17 Dhjetor 2011
    po ca jipni keto lajme te rrena ,,keta jane tre aktoret italiane aldo e giakomo o gazetare ha ha ha ha