English

Një version seksi i Sandra Bullock

Nju Jork, 17 Dhjetor 2011, NOA/ Rid Bulku - E bukur, seksi dhe tepër e elegante.

Në prezantimin e filmit të saj të fundit “Extremely Loud And Incredibly Close”, siç raportohet për agjencinë e lajmeve NOA.al, Sandra Bullock është prezantuar me një veshje tërësisht të zezë e cila kishte një preje dhe stil mashkullor dhe tepër joshës falë dhe flokëve të saj të gjatë.

Diçka e tillë duhet thënë se i ka nxjerrë në pah anën e saj sensuale aktores hollivudiane.

Sandra Bullock, aktualisht në moshën 40-vjeçare sapo ka dalë nga një periudhë e errët e jetës së saj, kjo si pasojë e ndarjes nga ish-bashkëshorti Jesse James.

r.b/NOA

KOMENTE