English

Pas publikimit të fotos nudo, zhduket aktorja pakistaneze

Mumbai, 17 dhjetor 2011, NOA- Aktorja dhe modelja pakistaneze Veena Malik, e vendosur në qendër të polemikave të fundit për shkak të një fotografie të saj nudo në një revistë indiane rezulton e zhdukur.

Siç informon agjencia e lajmeve NOA.al, Malik u zhduk nga Mumbai ku ishte duke xhiruar një film.

Sipas mediave indiane e pakistaneze thuhet se aktorja seksi, nuk është e kapshme prej më shumë se 24 orë dhe telefoni i saj është i fikur.

Agjenti i saj, Pratik Mehta konfirmon se është edhe personi i fundit që ka komunikuar me të, kur kjo e fundit sapo kishte përfunduar xhirimet e setit ''Cinecitta' '' indian.

a.y/NOA

KOMENTE
 • Fis Nko01:08 - 26 Dhjetor 2011
  ju lumt aj qe e ka kindapu dhe qe e ka ba ket zoti ja shperbleft me xhenet inshalla zoti ne xhenet e coft zoti ky qe e ka kindapu
 • rida12:04 - 19 Dhjetor 2011
  po me cudite se thuan se te drejta e grave jan te izuluara(po amoraliteti)ne shtetat Islamike!ku ne shum vende te botes grat jomuslimane kerkoj ti'ken te drejtat njejta si grat muslimane ne shtetet islamike.si kur ta njoheni me mir KURANIN nuk dotekishin mendu ashtu!por vete nje kisha dashte ty i pyes mashkllit!- ciles femer ju kishe drejtu me respekt dhe butsi e sinqiritet, nje femre e cila eshte gjysem e cveshur apo nje femre me mbules,
 • othomans are returned16:06 - 18 Dhjetor 2011
  BOTA ESHTE PRISHUR PLOTSISHT KUSH ZVISHET PO KA PERPARSI NDERSA MOTRAT TONA TE MBULUARA JANE TE DISKRIMINUARA DEXHALI ESHTE NE AKSION
 • Veton 15:44 - 18 Dhjetor 2011
  nuk eshte liri te zhvishet femra por eshte imoralitet( Kurveri).Kurse imoraliteti eshte ajo qe amerika e deshiron ne gjith ruzullin toksor.
 • Faton Qajani15:39 - 18 Dhjetor 2011
  e si ta marresh te logjikshme zhveshjen si nje veprim i mire i drejte, askush nga poashtu ne bote qe ka logjike dhe dinjitet nuk pranon ti zhvishet gruaja ose goca e tij, NDOSHTA I KA TAKUAR NDONJERIT KJO GOCE POR JO PLOTESISHT DHE ME MORAL.Vdekja per arsye te zhveshjes seshte logjike, por zhveshja sa te ofron kenaqesi ashtu edhe neveri.
 • sss14:05 - 18 Dhjetor 2011
  ca te komentosh kure femrat ne keta shtete jane te izoluara edhe nuk kane asnji te drejte. jane te izoluara me perce, e vetmja njohuri ce kane eshte qe dine kuranin, 99% ose fshihet se do ta zhdukin,ose e kane zhdukur.
 • Behar Selimaj12:51 - 18 Dhjetor 2011
  kjo esh mese e pritshme nga nje kultur e tille ku shume te drejta jane te izoluara dhe me nje kultur shum te varfer dhe mentalitet shum low
 • Arif Cezmallari09:26 - 17 Dhjetor 2011
  liria e shfrenuar e nje populli eshte atribut i te pareve te tij qe nuk dhurojne dot liri dinjitoze!