Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Balotelli në rrugët e Mançesterit si babagjyshi i vitit të ri
English

Balotelli në rrugët e Mançesterit si babagjyshi i vitit të ri

Mançester, 20 Dhjetor 2011, NOA - Si në të mira ashtu dhe në situata të këqija Mario Balotelli gjithmonë bënë që mediat të flasin për të.

E fundit e SuperMarios, siç raportohet nga e përditshmja britanike Daily Mirror, e ka parë sulmuesin e City të veshur si babagjyshi i Vitit të Ri teksa kalonte nëpër rrugët e Mançesterit duke i dhuruar para kalimtarëve që ndesheshin me të.

Një xhest tepër i mirë dhe bamirësie që kujton atë të muajt prill, ku Balotelli i dhuronte mijëra sterlina një barboni që ndodhej jashtë një kazinoje.

Në lidhje me këtë çështje është pyetur dhe tekniku Roberto Mancini, i cili ka bërë të ditur se nuk ka qenë në dijeni të kësaj iniciative kurioze.

“Sinqerisht nuk di asgjë – është përgjigjur tekniku italian – por me Marion gjithçka mund të ndodhë. Duhet të pyesni atë”.

r.b/NOA

KOMENTE