Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hiddink në planet e Anzhi
English

Hiddink në planet e Anzhi

Moskë, 20 Dhjetor 2011, NOA - Brenda këtij viti skuadra e Anzhi Makhachkala do të ketë trajnerin e saj.

Gjithçka është bërë e ditur nga Alan Soziyev, drejtor i përgjithshëm i klubit të Daghestan.

Për këtë post favoriti numër një është Guus Hiddink, kjo pasi aktualisht ai është i lirë nga impenjimi me përfaqësuesen Turke (si pasojë e kualifikimit të munguar në Evropianin e Euro 2012).

Më tej është dhe Fabio Capello i cili pas Evropianit do të largohet nga përfaqësuesja angleze dhe shihet si një opsion tjetër tepër i mirë dhe Hose Murinjo, i cili ka bërë të ditur se nuk ka ndërmend të largohet nga Real Madrid.

r.b/NOA

KOMENTE