Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
I dhuron spermë femrave që njeh në web, rrezikon burgim dhe gjobë
English

I dhuron spermë femrave që njeh në web, rrezikon burgim dhe gjobë

Kaliforni, SHBA 20 Dhjetor 2011, NOA - Trent Arsenault, është një i ri me origjinë nga Kalifornia, i cili rrezikon një gjobë prej 100 mijë dollarësh, madje dhe një vit heqje lirie dhe kjo me kauzën e dhurimit të spermës kundrejt femrave që kishin dëshirë të mbeteshin shtatzënë nëpërmjet takimeve në internet.

36-vjeçari, deri më tani baba i 16 fëmijëve, ka bërë të ditur për të përditshmen San Arsenault ka bërë të ditur se ai ka preferuar të dhurojë spermë, jo në bankat e farëzimeve tradicionale, por nëpërmjet internetit, duke e kaur vetë familjen e interesuar, në mënyrë të tillë që të njihet me prindërit e ardhshëm.

Administrata e “Food and Drug” (FDA), ka detyruar personi në fjalë që ti japë fund një praktike të tillë ilegale, pasi spic raportohet për agjencinë e lajmeve NOA.al, ai rrezikon një gjobë prej 100 mijë dollarësh dhe 1 vit burgim.

Faktikisht 36-vjeçari nuk mund të vazhdojë të injorojë rregullat që e detyrojnë të kryejë analizat para se të bëjë donacionin, kjo në mënyrë që të shmangë sëmundje të transmetueshme.

r.b/NOA

KOMENTE