Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pas debatit me fjalë tenton të shtypë me makinë një vajzë
English

Pas debatit me fjalë tenton të shtypë me makinë një vajzë

Vlorë, 20 dhjetor 2011, NOA – Një person është ndaluar në qytetin e Vlorës, pasi ka tentuar të shtypë me makinë një vajzë. Ngjarja ka ndihur në lagjen “Pavarësia” në datën 16 dhjetor, por vetëm dje janë marrë masat ndaj autorit, Ilia Petraq Papagjoni, 27 vjeç 27,banues në Lagj. “1 Maji”në Vlorë.

Pasi ka debatuar me një vajzë, Papagjoni ka hipur në makinë dhe e ka goditur atë. Vajza është përplasur në tokë, por fatmirësisht goditja nuk ka qenë fatale.

Pas dhënies së ndihmës së parë ajo është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe materialet i kanë kaluar prokurorisë. Ndërsa dje është marrë vendimi për hetim në gjendje të lirë. Papagjoni akuzohet për veprën penale dëmtime të shkaktuara me dashje.

a.k/NOA

KOMENTE