Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rihanna largohet nga skena për të vjellë
English

Rihanna largohet nga skena për të vjellë

Kaliforni, 20 Dhjetor 2011, NOA - Rihanna është larguar nga skena përgjatë kalimit të një këngë tek tjetra në shfaqjen e saj në LisbonëPortugali.

Teksa po këndonte “What’s my name” këngëtarja ka bërë një xhest për të lënë të kuptohej kundrejt fansave se asaj i përzihej.

Pas pak minutash ajo është rikthyer sërish për të vazhduar shfaqjen.

Një situatë e tillë është konfirmuar nga vetë artisja nëpërmjet profilit të saj në Twitter.

Megjithatë, siç raportohet për agjencinë e lajmeve NOA.al në rrjet dilema është hapur menjëherë: Rihanna thjesht ndihej keq apo ajo është shtatzënë?

Nga ana e këngëtares dhe e njerëzve të afërt të saj nuk ka pasur asnjë deklaratë dhe me shumë mundësi gjithçka ka ardhur dhe si pasojë e lodhjes së Rihannës në bazë të shfaqjeve të shumta që ka organizuar ajo. r.b/NOA

KOMENTE